
Strijdvaardig Jong Fortuna pas in verlenging onderuit
Een strijdvaardig en bij vlagen uitstekend spelend Jong Fortuna is vanavond door de leeftijdsgenoten van AZ met 1-4 in de 1/8 finale uitgeschakeld voor de Gatorade Cup.
Jong Fortuna kwam al na 10 minuten op voorsprong door Emmo Guvenc die een door hem zelf opgezette aanval na een combinatie met Sala Aitjdag wist af te ronden. AZ kwam in de 2e helft langszij via een directe vrije trap. Pas ruim in de verlenging wisten de Alkmaarders de wedstrijd naar zich toe te trekken, mede door een strafschopfout van Simone met daaropvolgend zijn 2e gele kaart.
AZ bracht o.a. Huijsegems, De Cler, Meerdink, Koevermans, Danny Mathijssen en De Zeeuw in de basisopstelling binnen de lijnen.
De volgende Fortunezen kwamen in het veld:
Dreezen; Tavormina (Lenssen), Facenna, Erkens, Leuhena; Daemen, Simone, Guvenc, Aitjdag (Heymans); Grabovac en Olgün (Evers).
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
3.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard afrekenen met AZ (uitslag: 5-2), terwijl de concurrenten punten laten liggen. Fortuna slaat dus een kloof aan de kop van de eerste divisie.
20.500 toeschouwers in De Kuip weten niet wat hen overkomt. Fortuna Sittard overrompelt Feyenoord en wint met 1-3. Patrick Paauwe en Ronald Hamming (2x) zorgen voor de treffers.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













