
Samir Amari stopt met voetbal
Oud Fortunees Samir Amari heeft besloten te stoppen met profvoetbal. Samir speelde twee seizoenen voor Fortuna Sittard (99/00 en 00/01), maar speelde in die periode slechts één wedstrijd voor het eerste elftal. En dat was een invalbeurt in de uitwedstrijd tegen Roda JC in het seizoen 99/00 waarvan we de uitslag vergeten zijn.
Afgelopen seizoen moest Samir vertrekken uit Sittard en ging op amateurbasis voor VVV spelen, maar ook daar ziet hij nu geen toekomst meer. Samir gaat zich richten op zijn maatschappelijke carrière (bron: Dagblad De Limburger).
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.560 toeschouwers in de Trendwork arena zien hoe Fortuna eerst 0-3 achterkomt tegen BV Veendam, om die achterstand in het laatste half uur weg te werken via treffers van Mo Riyani, Joeri Schroyen en Diogo Pinheiro (uitslag: 3-3).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.








