
Rajcomar scoort ook voor Oranje
Prince Rajcomar heeft na zijn eerste treffer voor Fortuna vorige week nu ook gescoord voor Oranje, tweemaal zelfs. Samen met de Fortunezen Tom Daemen (aanvoerder van Oranje) en Sten Dreezen (basisplek in het doel) maakt Rajcomar deel uit van Oranje onder 19 dat onder leiding staat van Ruud Gullit.
Oranje werkte de afgelopen dagen en oefenstage af die werd afgesloten met een oefenduel tegen Hoofdklasser CSV Apeldoorn. Dat duel won Oranje met 4-1 en Rajcomar nam dus de helft van de productie voor zijn rekening.
Bron: NOS Teletekst
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












