
Raad van toezicht aangesteld
Fortuna Sittard heeft formeel een raad van toezicht aangesteld bestaande uit vijf personen. Het gaat om Isitan Gün, Ron Quaedvlieg, Johnny Creemers, Eric de Jong en Sjra Philippen.
Gün is als grootaandeelhouder voorzitter van de raad van toezicht. De Jong vertegenwoordigt de supporters. Quaedvlieg en Creemers hebben hun sporen de afgelopen jaren verdiend in het bedrijfsleven; Philippen behoeft geen introductie bij Fortuna Sittard.
Creemers zal tijdelijk de rol van algemeen directeur vervullen bij de club, totdat Fortuna erin slaagt die vacature definitief in te vullen. Fortuna moet dus in de organisatie nog twee belangrijke functies invullen, die van algemeen directeur en hoofd jeugdopeiding.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













