
Patrick N’Koyi op proef
Vanaf vandaag is de 22-jarige Congolese spits Patrick N’Koyi op proef. De spits kwam tot nu toe in 56 duels voor FC Eindhoven tot 17 treffers. Afgelopen seizoen speelde hij slechts drie wedstrijden, een zware knieblessure was hier debet aan.
Bron: Fortuna Sittard
Vandaag in …
2.500 toeschouwers op Woudenstein kijken toe hoe Excelsior zwaar afrekent met Fortuna Sittard (uitslag: 6-0). Het is Fortuna's grootste nederlaag ooit in een uitduel in de eredivisie.
8.000 toeschouwers zijn naar de Baandert gekomen om afscheid te nemen van het stadion. Fortuna Sittards laatste duel in het stadion is tegen Sparta. Joost Volmer scoort de winnende en laatste treffer in het stadion (uitslag: 3-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













