Naar de inhoud
Nieuws

Optie op Gommans gelicht

Fortuna Sittard heeft de optie die in het contract van Harrie Gommans is opgenomen gelicht. Dat betekent dat deze jeugdige spits, die ook deel uit maakt van het talentenfonds, tot 2006 onder contract staat bij Fortuna Sittard. Degene die hem nu nog wil kopen (PSV?) zal diep in de buidel moeten tasten.

Wat het talentenfonds betreft kan er nu wel een probleem gaan ontstaan. De looptijd van het talentenfonds is vijf jaar, dus tot 2007. Gommans heeft een contract dat voor die tijd afloopt. Dus er bestaat een kans dat hij de club transfervrij verlaat in 2006, waardoor de certificaathouders buiten de prijzen vallen. Maar ja, Fortuna kan dat contract natuurlijk in de komende vier jaar weer verlengen of Gommans in de tussentijd verkopen, maar daar heeft de club toch wel de medewerking van Gommans voor nodig (bron: Limburgs Dagblad / Dagblad De Limburger).

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

3 november 2017
Fortuna Sittard4
FC Oss0
Eerste divisie 3.103 toeschouwers Lees het verslag