
Open Line shirtsponsor voor 1 dag
Het consultancy bedrijf Open Line zal aanstaande vrijdag tijdens de derby tussen Fortuna Sittard en VVV Venlo de shirts van de Fortunezen sieren. Het blijft bij een eenmalige actie van Open Line.
Commercieel manager Ruud Hesp hoopt in de toekomst vaker bedrijven te strikken voor een eenmalige shirtsponsoractie. Een langdurige relatie zit er volgens hem niet in, zolang de financiële problemen bij de club niet zijn opgelost.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
"Laten we nu maar even genieten van die klassering voordat het te laat is", aldus Henk Duut na een overwinning op FC Den Bosch in de Baandert (uitslag: 3-2). Fortuna staat die avond vierde op de eredivisieranglijst.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












