Naar de inhoud
Nieuws

Ongelukkig debuut Rota

Sinds gisteren is Fortuna Sittard een A-international rijker. Bondscoach John van ’t Schip liet Lazaros Rota debuteren tijdens Griekenlands thuiswedstrijd tegen Moldavië.

Als de wedstrijd start zitten alle geselecteerde Fortunezen op de bank. Alexei Koșelev bij Moldavië, Lazaros Rota bij Griekenland. Daar waar Koșelev 90′ blijft zitten waar hij zit mag Rota zich tijdens de tweede helft gaan warmlopen. Na 69′ is het dan zo ver: hij mag invallen voor Pantelis Hatzediakos.

Van een volledig geslaagd debuut kan Rota niet spreken. Griekenland wint weliswaar met 2-0, maar na 88′ veroorzaakt Rota een strafschop na slap verdedigen. Nadat hij een gele kaart heeft gekregen probeert Nicolae Milinceanu de tussenstand een iets draaglijker aanzien te geven, maar vanaf 11 meter faalt hij door de bal recht in de handen van doelman Odisseas Vlachodimos te schieten.

Woensdag speelt Griekenland weer in het kader van de UEFA Nations League. Dan is Kosovo de tegenstander.

Bron: Elliniki Podosferiki Omospondia / Foto: Ethniki Omada

Over de auteur

Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.

Uit de oude doos

20 oktober 2019
FC Emmen2
Fortuna Sittard1
Eredivisie 8.130 toeschouwers Lees het verslag