
Nepomuceno scoort bij Europees debuut
Oud Fortunees Gevaro Nepomuceno heeft bij zijn Europese debuut voor FC Petrolul Ploiești meteen gescoord in een duel tegen het Albanese KS Flamurtari Vlorë in de tweede voorronde van de Europa League. Nepomuceno begon op de bank, kwam erin na rust en scoorde een kwartier voor tijd de 1-0 (en het was een knappe goal). Uiteindelijk won Petrolul met 2-0.
De andere oud Fortunees Patrick N’Koyi viel een kwartier voor tijd in.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
12.500 toeschouwers in de Baandert zien Fortuna Sittard de heenwedstrijd in de tweede ronde van het Europacup toernooi der bekerwinnaars winnen van Wisla Krakow (uitslag: 2-0). Arthur Hoyer en Theo van Well scoren.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












