
Mert onderweg naar IJsland
Muhammed Mert verliet Fortuna Sittard op het einde van het vorige seizoen. Maar in de zomerstop vond hij geen nieuwe club. Hij trainde een tijd mee bij FC Eindhoven, maar dat mondde niet uit in een contract.
Ook in de zojuist afgesloten winterstop vond hij geen nieuwe club, maar daar lijkt nu dan toch verandering in te komen. Mert staat op het punt een contract te tekenen bij Víkingur Reykjavík, dat uitkomt in de IJslandse hoogste divisie. Víkingur won vijfmaal de IJslandse landstitel, maar de laatste titel is al van 1991 geleden. Afgelopen seizoen werd de club zevende.
We wensen Mert veel succes bij Víkingur dat in de voorbereiding zit op de competitie die in de zomer wordt afgewerkt.
Bron: Fotbolti.net
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.500 toeschouwers op Woudenstein kijken toe hoe Excelsior zwaar afrekent met Fortuna Sittard (uitslag: 6-0). Het is Fortuna's grootste nederlaag ooit in een uitduel in de eredivisie.
8.000 toeschouwers zijn naar de Baandert gekomen om afscheid te nemen van het stadion. Fortuna Sittards laatste duel in het stadion is tegen Sparta. Joost Volmer scoort de winnende en laatste treffer in het stadion (uitslag: 3-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













