
Masita blijft kledingsponsor
Masita, dat dit jaar 85 jaar geleden in Sittard werd opgericht, blijft ook de komende drie seizoenen shirtsponsor van Fortuna Sittard. Afgelopen seizoen tekende Masita een tweejarige overeenkomst, maar die overeenkomst is dus tussentijds opengebroken. Masita blijft dus op zijn minst tot de zomer van 2021 de kledingleverancier van de nieuwe eredivisionist.
Tijdens de presentatie van Mark Diemers zagen we voor het eerst het nieuwe thuisshirt, waarmee Fortuna de eredivisie ingaat. Fortuna heeft het uitshirt nog niet gepresenteerd. We zagen er onlangs een glimp van, maar laten het maar aan Fortuna Sittard over om de (nieuwe) kleur van het uitshirt te onthullen.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













