
Marolt in belangstelling Fortuna
De Belgische verdediger Boris Marolt staat in de belangstelling van Fortuna Sittard.
De speler, die in een recent verleden uitkwam voor KV Mechelen, kwam al eens testen, maar dat heeft destijds niet geresulteerd in een contract.
De nabije toekomst zal uitwijzen hoe concreet de belangstelling is en of het deze keer wèl tot een overeenkomst komt tussen speler en club. Eén en ander zal mogelijk afhangen van de komst van tester Jerrel Wolfgang, welke volgens de club een goede indruk heeft achtergelaten.
Bron: Voetbalkrant
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
Fortuna Sittard neemt Ronald Hamming over van FC Groningen en betaalt een transfersom van 200.000 gulden voor de spits. Dat bleek een prima investering, want in de negen seizoenen die Hamming voor Fortuna zal spelen, scoort 135 doelpunten.
1.150 toeschouwers aan de Krommedijk zien FC Dordrecht met 6-1 winnen van Fortuna Sittard. Fortuna is het slotlicht van het betaalde voetbal en zal die positie ook niet meer weten te verlaten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













