Naar de inhoud
Nieuws

Maandag tweede kans voor de gemeente

Tijdens de raadsvergadering van afgelopen donderdag heeft de burgemeester op het allerlaatste moment een voorstel ingediend om Fortuna een garantstelling te verstrekken om een lening van 4 miljoen gulden aan te gaan.
Het bleek om een eenmansactie te gaan van de burgemeester, want de wethouders wisten nergens van. Omdat de wethouders zich niet hadden kunnen voorbereiden en het hier voor de gemeente om een ingrijpend besluit gaat, is het voorstel van de burgemeester gesneuveld, waardoor Fortuna nog steeds geen garantstelling heeft.
Het goede nieuws voor Fortuna is dat de agenda van de gemeenteraad afgelopen donderdag niet geheel is afgehandeld. De afhandeling van het restant van de agendapunten zal aanstaande maandag gebeuren en dan kan ook het voorstel van de burgemeester opnieuw aan de orde worden gebracht. Wellicht gaat de raad maandag dan toch akkoord met de garantstelling (bron: Limburgs Dagblad).

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

15 oktober 2022
Fortuna Sittard0
RKC Waalwijk0
Eredivisie 11.043 toeschouwers Lees het verslag