
Liard en Voorn geschorst
Fortuna slikte twee gele kaarten gisteren in het duel tegen Sparta Rotterdam en beide kaarten hebben gevolgen, want ze gingen naar de twee spelers die tot dusverre de meeste kaarten verzamelden. Philippe Liard ontving alweer de elfde gele kaart van het seizoen (in 21 wedstrijden); Ramon Voorn liep tegen gele kaart nummer 7 op (in 25 duels).
Beide spelers lopen tegen een schorsing op en komen dus niet in actie tegen FC Emmen volgende week.
Bron: KNVB
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
3.000 toeschouwers zijn getuige van de Fortuna-derby in de eerste divisie: Fortuna Vlaardingen tegen Fortuna SC. Via Peter Prauser (2x) en Wim Bohnen trekt Fortuna SC aan het langste eind (uitslag: 1-3).
8.388 toeschouwers in het Fortuna Sittard stadion zien Mark Diemers driemaal scoren in de derby tegen VVV Venlo (uitslag 4-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













