De laatste twee competitieduels in de eredivisie zullen worden gespeeld om 13.00uur op zondagmiddag. De KNVB heeft dat toegezegd aan Canal Plus dat waarschijnlijk een schakelprogramma wil gaan maken. De belangen van de clubs en supporters doen zoals gebruikelijk niet terzake. Voor Fortuna betekent dat dat het uitduel tegen NAC op 28 april en het thuisduel tegen Roda JC op 5 mei om 13.00uur beginnen. Wie dus naar Breda wil, moet vroeg opstaan…. (bron: Limburgs Dagblad)
About The Author
Related Posts
This Day In History
- 1968 De besturen van Fortuna'54 en Sittardia tekenen een fusie-overeenkomst, waaruit de fusieclub FSC ontstaat - de voorloper van Fortuna SC en later het huidige Fortuna Sittard.
- 1970 De gemeenteraad van Sittard gaat in op een financieel verzoek van FSC (terwijl de gemeente Geleen dat niet doet), waardoor per het nieuwe seizoen FSC niet langer beurtelings in Stadion De Baandert en het Mauritsstadion zal spelen, maar alleen nog in Stadion De Baandert.
- 1976 Fortuna SC contracteert de 23-jarige spits Hans Engbersen. Hij komt over van SK Beveren. Engbersen zal verdeeld over twee periodes vier seizoenen voor Fortuna spelen, waarin hij tachtig doelpunten zal scoren.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.