
KNVB zet Fortuna terug in categorie 1
De KNVB heeft Fortuna Sittard met terugwerkende kracht per 31 augustus 2012 ingedeeld in categorie 1: de financiele kneuzen van het betaalde voetbal.
Onverwacht komt die beslissing natuurlijk niet, want we weten al een tijdje dat het bij Fortuna financieel slecht gaat. Fortuna heeft nu twee en een half jaar de tijd om orde op zaken te stellen en dus weg te komen uit categorie 1, vooraleer de KNVB kan dreigen de licentie in te trekken.
Bron: KNVB
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












