
Kerkez verlaat Fortuna
Aan de start van het seizoen 2025/26 tekende Marko Kerkez een eenjarig contract in Sittard met een optie op een tweede seizoen.
Kerkez stapte over van FK Partizan Belgrado.
De Serviër moest de doubleur van Jasper Dahlhaus worden op de linksachterpositie.
Dat lukte niet, want toen Dahlhaus geblesseerd raakte, koos trainer Danny Buijs niet voor Kerkez, maar voor Justin Hubner en later Shawn Adewoye.
Er is dus weinig perspectief voor Kerkez in Sittard. Tot die conclusie zijn club en speler nu ook gekomen, wat tot contractontbinding heeft geleid.
Kerkez kwam tot drie Eredivisieduels voor Fortuna Sittard, die Fortuna alle drie won (NEC Nijmegen thuis, Telstar uit, AZ thuis). Zijn enige bekeroptreden voor Fortuna ging wel verloren.
We wensen Kerkez veel succes in het vervolg van zijn loopbaan.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
6.500 toeschouwers in het Wagner&Partners Stadion zien zeven doelpunten in het eredivisieduel tussen Fortuna Sittard en Sparta. Ondanks dat Fortuna tweemaal een voorsprong neemt, wint Sparta (uitslag: 3-4).
8.152 toeschouwers in Stadion De Geusselt zien Fortuna Sittard de eerstedivisiederby winnen (uitslag: 1-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













