Naar de inhoud
Nieuws

Kapers op de kust voor Arvin Smit

Fortuna is niet de enige club die Arvin Smit van Stormvogels/Telstar wil lenen. Stormvogels/Telstar wil de speler die op het eind van het seizoen de club verruilt voor PSV (mede op advies van PSV), verhuren aan een eredivisieclub. Fortuna heeft zich gemeld bij Stormvogels/Telstar (en zou zelfs Averdijk in een ruil willen betrekken) maar ook Sparta en De Graafschap hebben interesse in Smit.
Een mogelijke overgang van Smit is overigens pas aan de orde na woensdag 7 februari. Op die dag speelt Stormvogels/Telstar de bekerwedstrijd in de kwartfinales tegen Ajax 2. In die wedstrijd zou Stormvogels/Telstar Smit nog graag bij de selectie hebben, daarna is alles bespreekbaar (bron: Limburgs Dagblad).

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

3 november 2017
Fortuna Sittard4
FC Oss0
Eerste divisie 3.103 toeschouwers Lees het verslag