
Jong Fortuna sluit seizoen winnend af
Jong Fortuna heeft zijn laatste competitiewedstrijd in Eindhoven tegen de leeftijdsgenoten van FC Eindhoven gewonnen met 0-2. In een van beide kanten uiterst matige wedstrijd trokken de Fortunezen enigszins geflatteerd aan het langste eind. Het treffen verdiende dan ook eigenlijk geen winnaar. Voor Fortuna scoorden Yussuf Dabo en Mauro Simone. Bij de Eindhovenaren maakte Georges Tychon zijn heropwachting na een zware knieblessure, hij speelde de eerste helft. Volgens Georges verliep alles naar wens, afgezien van de uitslag natuurlijk. Uiteeraard wensen wij Georges veel succes en hopen op een langer verblijf voor hem in het betaald voetbal.
Voor Fortuna kwamen de volgende spelers in aktie: Thijssen; Thomas Janssen, Andriën, Elarji, Leuhena; Mauro Simone, Ganic (Facenna) en Cagnazzo; Dabo (Angelo Simone), Boutorat (Guvenc) en Aitjdag.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













