Naar de inhoud
Nieuws

Janssens in wachtkamer

Fortuna Sittard bereikte een poos geleden een principe akkoord met de 18-jarige Belgische spits Wolke Janssens. Fortuna heeft nu ook een akkoord bereikt met zijn werkgever: de Belgische tweedeklasser Dessel Sport.

Toch wil dat nog niet zeggen dat Janssens ook naar Fortuna komt. Fortuna heeft namelijk nog budgettaire ruimte voor twee contractspelers en Peter van Vossen wil die plekken graag invullen met een centrale verdediger en een spits. Voor de spitspositie zijn er twee kandidaten: Wolke Janssens en een spits met meer ervaring.

Het lijkt erop dat Fortuna momenteel onderhandelt met die meer ervaren spits. Komt Fortuna tot een akkoord, dan legt Fortuna die meer ervaren spits vast. Zoniet, dan contracteert Fortuna Wolke Janssens.

Bron: Dagblad de Limburger

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

24 oktober 2008
FC Dordrecht3
Fortuna Sittard0
Eerste divisie 2.008 toeschouwers Lees het verslag