Naar de inhoud
Nieuws

Ismail Ayaz opnieuw opgepakt

De Belgische politie heeft opnieuw oud Fortunees Ismail Ayaz gearresteerd. Vorig seizoen werd Ayaz al eens opgepakt voor een moordzaak. De vermoorde persoon had een (ongewenste?) relatie met een zus van Ayaz. Volgens de politie was het slachtoffer vermoord met een ijzeren staaf en bij Ayaz in de kelder werden toendertijd twee verwarmingsbuizen gevonden die het moordwapen zouden hebben kunnen zijn.
Nou ja, de politie kon vorig jaar niet hard maken dat Ayaz betrokken was bij de moord, maar komt daar nu op terug. De verwarmingsbuizen zijn nog eens uitvoerig bekeken en er zouden nu toch bloedsporen op getraceerd zijn. En dus werd Ayaz opnieuw gearresteerd. De komende 15 dagen zit hij weer in een cel.
Zijn huidige werkgever FC Eindhoven is er niet echt blij mee, maar zegt wel: “hij is onschuldig tot het tegendeel bewezen is”.

Bron: Limburgs Dagblad

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

30 oktober 2007
Fortuna Sittard1
FC Den Bosch3
Beker 1.262 toeschouwers Lees het verslag