
Is Milan Pavlicic op poef?
Het blijft voorlopig onduidelijk welke Kroaat nu op proef is bij Fortuna. L1 meldde gisteren dat deze jeugdinternational naar de naam Pavlovic luisterde. Maar dat kan haast niet kloppen, want die naam vinden we nergens in de Kroatische competitie of in de opstellingen van Jong Kroatië.
Dagblad De Limburger houdt het op Milan Pavlicic. Dat is een 21-jarige spits van NK Osijek, maar hij kwam tot dusverre niet uit voor Jong Kroatië in de kwalificatiereeks voor het WK en ook niet op het EK in Slowakije in 2000.
Als de speler die momenteel op proef is bij Fortuna daadwerkelijk voor Jong Kroatië uitkomt dan houden wij het nog steeds op Dejan Pavlicic, die uitkomt voor Cibala Vinkovci. Hij speelde wel voor Jong Kroatië, maar is geen spits maar een middenvelder. Een middenvelder zou een logischere keuze zijn dan een spits. Maar voorlopig blijft het dus onduidelijk wie Fortuna nu op proef heeft.
Verder wist Dagblad De Limburger te melden dat naast deze Kroaat deze week nog een speler op proef komt spelen voor Fortuna.
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.560 toeschouwers in de Trendwork arena zien hoe Fortuna eerst 0-3 achterkomt tegen BV Veendam, om die achterstand in het laatste half uur weg te werken via treffers van Mo Riyani, Joeri Schroyen en Diogo Pinheiro (uitslag: 3-3).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.








