
‘Interesse in Zweedse aanvaller’
Volgens Zweedse bronnen zou Fortuna Sittard interesse hebben in de twintigjarige aanvallende middenvelder Gabriel Gudmundsson. De Zweedse jeugdinternational speelt bij de Zweedse tweedeklasser Halmstads BK, waar hij een basisplek heeft.
Fortuna is niet de enige ploeg die interesse zou hebben in Gudmundsson. Ook SC Heerenveen en Heracles Almelo zouden de Zweed volgen. Wie Gudmundsson wil overnemen van Halmstads BK zal een transfersom moeten overmaken, want Gudmundsson staat nog tot het einde van het kalenderjaar onder contract bij Halmstad (de Zweedse voetbalcompetitie is een zomercompetitie).
Mocht Gudmundsson tekenen bij Fortuna, dan zou de linkspoot de opvolger kunnen zijn van Lazaros Lamprou.
Bron: Voetbalprimeur
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













