
Interesse in Seuntjens
Als we ZO-nieuws mogen geloven heeft Fortuna Sittard interesse in de 28-jarige Mats Seuntjens. De aanvaller (of aanvallende middenvelder) tekende in de zomer van 2019 een tweejarig contract bij de Turkse hoogsteklasser Gençlerbirliği SK, maar heeft in Turkije niet echt kunnen overtuigen.
Voor zijn Turkse avontuur speelde hij in Nederland voor NAC Breda en AZ.
Fortuna zoekt na het vertrek van aanvaller Vitalie Damașcan en aanvallende middenvelder Mark Diemers naar aanvallende versterking. Seuntjens zou voor beide posities in aanmerking kunnen komen.
Bron: ZO-nieuws
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
1.500 toeschouwers in het Jan Louwers stadion zien Wout Holverda driemaal scoren in een bekerduel tegen EVV Eindhoven (uitslag: 0-5).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













