
“Heibel in technische staf”
Dagblad De Limburger vermoedt dat er onrust is (of is geweest) in de technische staf van Fortuna Sittard. De krant linkt zowel het vertrek van assistent-trainer Tini Ruys (in januari) als het vertrek van verzorger Marco Lemmens (afgelopen week) aan hun – volgens de krant – moeizame relatie met trainer Sunday Oliseh. Ruys zou niet vanwege persoonlijke redenen zijn vertrokken, maar vanwege een conflict met Oliseh. Lemmens zou vertrokken zijn na een aanvaring met assistent-trainer Gino Facenna, die in deze gesteund zou worden door Oliseh.
De krant vermoedt ook dat keeperstrainer Patrick Creemers een moeizame relatie heeft met Oliseh.
Bron: Dagblad de Limburger
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













