
Geen degradant uit eerste divisie
15 December was de deadline voor clubs uit de topklasse om zich aan te melden als kandidaat promovendus naar de eerste divisie. Die datum is verstreken en niemand heeft zich gemeld bij de KNVB. Dat betekent dat er ook dit seizoen geen promovendus zal zijn uit de topklasse richting eerste divisie en als gevolg daarvan zal er ook geen club de omgekeerde weg hoeven te bewandelen.
Bron: KNVB
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












