
Speler bij Fortuna Sittard
Harry Heutz
Harry Heutz speelde in de seizoenen 1968–1969 t/m 1970–1971 6 officiële duels voor Fortuna Sittard en maakte één doelpunt.
Speler bij Fortuna 1968–1971
Harry Heutz bij Fortuna Sittard
Harry Heutz
- Officiële duels
- 6
- Doelpunten
- 1
- Seizoenen
- 3
Basis of invaller
33%67%
- In de basis
- 2
- Ingevallen
- 4
- Debuut
- 18 mei 1969
- Laatste duel
- 4 okt 1970
Elk duel, van 1971 terug tot 1968
- 70/71
- 69/70
- 68/69
In de verslagen. Waar Harry Heutz genoemd wordt.
Uit het archief. Opvallende feiten uit de loopbaan van Harry Heutz.
Debuut
1969
ADO Den Haag – Fortuna 4-0 (1968/1969), 18 mei 1969.
Eerste doelpunt
1970
Fortuna – NAC Breda 1-0 (1970/1971, beker), 15 augustus 1970, in zijn 3e duel.
Met hem gewonnen
17%
Fortuna won 1 van zijn 6 officiële duels (0 gelijk, 5 verloren).
Harry Heutz in cijfers. Tegenstanders, ploeggenoten, komst en vertrek.
Alle duels. Seizoen voor seizoen, de loopbaan van Harry Heutz.
70/714 duels · 1 doelpunt
SC Amersfoort / HVCuit · Eerste divisie · ingevallen1-0V








