
Fortuna strikt Roemeense jeugdinternational
Fortuna Sittard heeft de achttienjarige Roemeense jeugdinternational Alex Petrice overgenomen van Sporting Lissabon. Petrice heeft de dubbele Roemeense en Portugese nationaliteit. De linker vleugelverdediger belandde via de jeugdopleiding van het Portugese SG Sacavenense in de jeugdopleiding van Sporting Lissabon. Eerder kwam hij ook uit voor de jeugdploegen van Benfica en Belenenses.
Petrice werkt met dezelfde zaakwaarnemer die Fortuna aan Miguel Santos, Michael Pinto, André Vidigal en Lisandro Semedo heeft geholpen. Het ligt voor de hand dat Petrice aansluit bij Fortuna O19.
Gaat Alex – op termijn – in de voetsporen treden van Dorel Zegrean, die andere Roemeense vleugelverdediger, die in de jaren negentig voor Fortuna speelde? De tijd zal het leren.
Bron: Fortuna SC / MaisFutebol
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













