
Fortuna spreekt met spelersmakelaar
Spelersmakelaar Frenay van de Belgische spelers Giovanni Seynhaeve en Axel Lawaree, beide spelend voor Excelsior Moeskroen heeft afgelopen maandag gesproken met Fortuna in Brussel. Zeker is dat daar gesproken is over een overgang van Giovanni Seynhaeve. Giovanni vertelt de officiële site van Excelsior Moeskroen dat hij waarschijnlijk verkast naar Nederland. Den Bosch en Fortuna hebben concrete interesse in hem. Of er tijdens dat gesprek ook gesproken is over Axel Lawaree is onduidelijk.
Fortuna had al eerder interesse getoond in beide tranfervrije spelers. Seynhaeve is een 24-jarige verdediger (als “stopper” Frans is voor verdediger??), die als droom heeft voor Inter Milan te spelen, Veron als zijn grote voorbeeld ziet, muziek van R.Kelly en Whitney Houston geweldig vindt, alle films van Wesley Snipes en Jennifer Lopez heeft en graag naar snooker kijkt op TV.
Zo, dan weet je dat ook weer!
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












