
Fortuna niet akkoord
Gisteren beging Paul Gladon een overtreding op Feyenoord-doelman Timon Wellenreuther in een poging de bal te spelen.
Scheidsrechter Joey Kooij, die de situatie eerst beoordeelde als ‘gele kaart’, werd door de VAR naar het scherm geroepen en herzag zijn beslissing. Gladon kreeg vervolgens een rode kaart van Kooij.
Vandaag ontving Fortuna het schikkingsvoorstel vanuit Zeist waarin staat dat de openbaar aanklager Gladon voor drie duels wil schorsen, waarvan één voorwaardelijk. Daartegen mag Fortuna beroep aantekenen en dat doet de club ook. Met andere woorden: Fortuna gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel.
Het is nu afwachten welke beslissing de tuchtcommissie van de KNVB neemt in dit dossier.
Bron: Dagblad de Limburger
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
10.000 toeschouwers zijn afgekomen op het duel tussen de nummer vier (Fortuna Sittard) en vijf (Ajax) op de ranglijst. De topper in De Baandert stelt teleur en eindigt zoals het duel begon (uitslag: 0-0).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













