
Fortuna eindelijk naar categorie 2
Na jarenlang strak bezuinigen en keihard werken aan de financiële situatie van de club, is Fortuna na acht meetmomenten eindelijk weer in de ‘veiligere’ categorie 2 van de licentiecommissie van de KNVB ingedeeld. Met maar liefst 104 punten zijn we door de KNVB beoordeeld op onze financiële stabiliteit. Dit werd vandaag op een persconferentie door voorzitter Martin Masset meegedeeld.
Bron: Fortuna Sittard
Vandaag in …
12.500 toeschouwers in de Baandert zien Fortuna Sittard de heenwedstrijd in de tweede ronde van het Europacup toernooi der bekerwinnaars winnen van Wisla Krakow (uitslag: 2-0). Arthur Hoyer en Theo van Well scoren.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












