
Fortuna aast op creatieve middenvelder
De transfermarkt mag dan gesloten zijn in Nederland, Fortuna Sittard speurt nog naar een creatieve middenvelder die de vacature ‘Tesfaldet Tekie’ kan opvullen.
Fortuna is uitgekomen bij de transfervrije Oguzhan Özyakup. De Nederlander met Turkse wortels stond de afgelopen tien jaar onder contract bij de Turkse grootmacht Beşiktaş JK, waarvoor hij in totaal 226 competitieduels afwerkte.
De 29-jarige (aanvallende) middenvelder doorliep de jeugdopleiding van AZ en later Arsenal FC, voordat hij in 2012 naar Beşiktaş overstapte. Gedurende het seizoen 19/20 speelde hij, zonder succes, een half seizoen op huurbasis bij Feyenoord.
Deze zomer liep het contract van de 43-voudige Turkse international af bij Beşiktaş en kon hij op zoek naar een nieuwe werkgever. Turkse media weten te melden dat hij dichtbij een overgang naar Fortuna Sittard staat. Naar verluidt gaat Özyakup vanmiddag een tweejarig contract tekenen in Sittard.
Bron: Fanatik / Yağız Sabuncuoğlu
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Op Sportpark Harga zitten slechts 1.000 toeschouwers. Die zien Fortuna Sittard een eerstedivisieduel soeverein met 0-3 winnen van SVV. Erwin Cramer, Rob Hutting en Tini Ruys scoren de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









