
Fish and Chips: Volmer opnieuw op proef bij WBA
Joost Volmer is momenteel opnieuw op proef bij West Bromwich Albion. Op het eind van vorig seizoen trainde Volmer ook al mee bij de Baggies, die dit seizoen de ambitie hebben om direct terug te keren naar de Premier League.
Tot dusverre speelde Volmer in twee oefenduels mee. In beide duels “hield WBA de nul” en manager Megson was zeker niet ontevreden over het vertoonde spel van Volmer.
Op korte termijn zal wel duidelijk worden of Volmer een contract krijgt bij WBA en of hij dus in de voetsporen zal treden van Richard Sneekes: de eerste oud Fortunees die voor WBA uitkwam. Mocht dat zo zijn, dan zal onze Fish and Chips verslaggever de weg naar de Hawthorns zeker weten te vinden.
Bron: West Bromwich Albion
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Fortuna-supporters zijn niet welkom bij de eredivisiederby tussen Roda JC en Fortuna Sittard (uitslag: 1-0). Het onder andere stelen van de middenstip de week voor de derby is hiervoor de aanleiding.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









