
Fish and Chips: Sneekes bestolen!
Recentelijk berichtten we over de babywinkel die de vrouw van oud-Fortunees Richard Sneekes heeft geopend. Nu blijkt dat er vrij snel na de opening van de zaak een inbraak is geweest. Daar schijnen Richard en zijn vrouw zodanig van geschrokken te zijn, dat ze de winkel maar meteen hebben gesloten. Welke idioot heeft dat nu weer op zijn geweten (bron: WBA Unofficial)?
Nou ja, een terugkeer naar Nederland is daarmee weer een stuk dichterbij. Niet naar Fortuna overigens, want daar vinden ze hem niet goed genoeg…..
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
3.500 toeschouwers in de Baandert zien FSC gelijkspelen tegen FC Den Bosch (uitslag: 1-1). Gerd Schunk scoort en lost daarmee John Frerix af als topschutter allertijden. Schunk zal die positie bijna twee jaar vasthouden.
KNVB-voorzitter Michael van Praag zegt in een toespraak in Roermond: "Kijk naar Fortuna Sittard, die club bestaat niet meer, althans niet als betaald voetbal organisatie." Blijkbaar niet op de hoogte van de nederlaag die zijn bond een jaar eerder in de rechtszaal leed tegen Fortuna Sittard. De eerste divisie volgt hij ook al minstens een jaar niet meer.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









