
Ex-Fortunezen in het amateurvoetbal
De selecties van het amateurvoetbal zijn weer bekend en dan is het altijd leuk om te zien waar de Fortunezen die vorig seizoen afscheid hebben genomen, gebleven zijn.
Zegt de naam Tommy Kamara nog iets? Twee jaar geleden moest ie weg bij Roda en Fortuna bood hem een kans, maar die kans heeft hij niet gepakt, want het komend seizoen speelt hij niet meer bij Fortuna, maar bij hoofdklasser Groene Ster.
Twee jaar geleden namen we afscheid van Rob Schulpen en Roger Haine. Ze gingen respectievelijk naar IVS en Scharn. Komend seizoen spelen ze samen bij hoofdklasser FC Vinkenslag.
Het afgelopen seizoen namen we afscheid van onder andere Wesley Peusch, Cliff Hamers en Roger Hermens. Wie hen aan het werk wil zien, moet komend seizoen maar eens bij respectievelijk EHC, GSV en IVS gaan kijken.
Bron: Limburgs Dagblad / Dagblad De Limburger
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.560 toeschouwers in de Trendwork arena zien hoe Fortuna eerst 0-3 achterkomt tegen BV Veendam, om die achterstand in het laatste half uur weg te werken via treffers van Mo Riyani, Joeri Schroyen en Diogo Pinheiro (uitslag: 3-3).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.








