De C-jeugd heeft de finale van het nationale Nike-toernooi met 3-0 verloren van de jeugd van Haarlem. En dat betekent dus dat de droom van deelname aan het Europese toernooi dat in Portugal zal worden gespeeld aan duigen ligt. Haarlem gaat naar Portugal.
Over de auteur
gerelateerde berichten
Volgende wedstrijd
FC Groningen - Fortuna Sittard
When: zo februari 28 14:30 - 16:15
Where: Euroborg
This Day In History
- 1977 12.000 toeschouwers in de Baandert zien MVV voor rust een 0-2 voorsprong nemen in de eerstedivisiederby. Fortuna SC geeft zich niet gewonnen en krijgt via twee treffers van Hans Engbersen waar het recht op heeft (uitslag: 2-2).
- 2002 9.640 toeschouwers in het Wagner&Partners stadion zien hoe de aanstaande degradant Fortuna Sittard gelijkspeelt tegen de aanstaande kampioen Ajax. Ronald Hamming zorgt voor Fortuna's treffer (uitslag: 1-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.