
Busreis naar VV Noordwijk afgelast
Wegens te weinig aanmeldingen voor de busreis naar de bekerwedstrijd tegen VV Noordwijk heeft Fortuna SC besloten deze busreis te annuleren.
Het is wél nog mogelijk om je op te geven voor de busreis naar de competitiewedstrijd tegen SC Telstar op vrijdag 29 september.
De inschrijving vindt plaats rondom de thuiswedstrijd tegen Jong AZ op vrijdag 22 september vanaf 19.00 tot 19.45 en na de wedstrijd tot 23.00 uur voor iedereen. De kosten voor leden zijn € 29; niet leden betalen € 34. Losse kaarten zijn niet verkrijgbaar aan de kassa’s van het uitvak.
De bus vertrekt vrijdag 29 september om 16.30 uur vanaf de voorzijde van het Fortuna Stadion.
Informatie over de verkoop van losse entreekaarten volgt.
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Fortuna SC via telefoonnummer 06 – 38 13 01 10.
Bron: Fortuna SC
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













