
Busreis naar HFC Haarlem gaat niet door
De niet-verplichte combi-reis naar HFC Haarlem gaat helaas niet door wegens een gebrek aan belangstelling.
Daarentegen gaat de niet-verplichte combi-reis naar De Graafschap vooralsnog wèl door. Hiervoor kun je je nog steeds inschrijven.
Inschrijven is mogelijk aanstaande dinsdag voor en na het bekertreffen tegen FC Twente, in het supportershome van het Wagner & Partners Stadion.
Vertrek naar Doetinchem op maandag 3 oktober om 17.00 uur vanaf het supportershome.
Kosten seizoenkaarthouders: 25,- (bus plus entreebewijs)
Kosten niet-seizoenkaarthouders: 27,50 (bus plus entreebewijs)
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
3.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard afrekenen met AZ (uitslag: 5-2), terwijl de concurrenten punten laten liggen. Fortuna slaat dus een kloof aan de kop van de eerste divisie.
20.500 toeschouwers in De Kuip weten niet wat hen overkomt. Fortuna Sittard overrompelt Feyenoord en wint met 1-3. Patrick Paauwe en Ronald Hamming (2x) zorgen voor de treffers.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













