
Buijs verlengt contract
Fortuna en Danny Buijs waren al enige tijd in gesprek om het na dit seizoen aflopende contract van de hoofdtrainer te verlengen. Die gesprekken zijn succesvol verlopen: beide partijen zijn overeengekomen dat Buijs tot de zomer van 2027 in Sittardse dienst blijft.
Danny Buijs nam in de zomer van 2023 het stokje over van Julio Velázquez en leidde Fortuna naar een keurige tiende plek in de eindrangschikking. Daarnaast zorgde Buijs er (samen met Adrie Poldervaart en de rest van de staf) voor dat de binding tussen selectie en supporters werd aangehaald. Het rondje langs de tribunes na de wedstrijd, meer openbare trainingen of een bezoekje aan het supportershome, het lijken kleine dingen maar ze zorgen er wel voor dat de band met de achterban verbetert.

In de zomer lag er een flinke uitdaging voor Danny en zijn collega’s
Na het seizoen 2023-2024 vertrok een groot deel van Fortuna’s selectie en moest er gebouwd worden aan een nieuw elftal. Daarin zijn de technische staf en de spelersgroep vooralsnog aardig geslaagd, na dertien wedstrijden zijn er zeventien punten verzameld en dat is momenteel voldoende voor een achtste plek op de ranglijst.
We wensen Danny, de staf en spelers heel veel succes in de nabije en verdere toekomst!
Bron: Fortuna Sittard
Vandaag in …
"Ik geloof dat we weer op de goede weg zijn", aldus Frans Körver na afloop van het eerstedivisieduel bij EVV Eindhoven (uitslag: 1-3). Het is Fortuna's eerste uitoverwinning van het seizoen (vijfde uitduel). Körver zou gelijk krijgen; Fortuna zal dit seizoen namelijk promoveren.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













