
Brit Galliers op proef
De Brit Benjamin Galliers is momenteel op proef bij Fortuna Sittard. Deze 22-jarige spits speelt momenteel in Duitsland bij Oberligist Dynamo Dresden. Hij is daar bezig aan zijn tweede seizoen, maar kan momenteel niet op een basisplaats rekenen. Voorheen speelde hij bij Rot-Weiss Essen en in Engeland bij Gillingham en Wimbledon.
Fortuna ziet in hem geen directe versterking voor het huidige seizoen, maar wellicht dat hij wel in de toekomst een rol van betekenis kan gaan spelen in Sittard (bron: Limburgs Dagblad / Dagblad De Limburger).
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.560 toeschouwers in de Trendwork arena zien hoe Fortuna eerst 0-3 achterkomt tegen BV Veendam, om die achterstand in het laatste half uur weg te werken via treffers van Mo Riyani, Joeri Schroyen en Diogo Pinheiro (uitslag: 3-3).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.








