
Boris Marolt op proef
De komende week mag Boris Marolt zijn vaardigheden tonen tijdens een stageweek bij Fortuna Sittard. Marolt is een 23-jarige Belgische rechtsback die momenteel onder contract staat bij KRC Genk. Echter, bij Genk is hij op het tweede plan verzeild geraakt, mede vanwege blessureleed.
Aan het begin van het seizoen werkte Marolt een proefperiode af bij Go Ahead Eagles, maar die periode duurde slechts één dag. Reden: gebrek een ritme vanwege blessures. In de tussentijd is Marolt gevrijwaard gebleven van blessures, maar bij Genk komt hij dus niet aan bak. Wellicht bij Fortuna wel. De komende week mag hij het aantonen.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.000 toeschouwers in De Baandert zien hoe Fortuna Sittard bijna PSV verslaat. Robert van der Weert zorgt een kwartier voor het einde voor de voorsprong, maar tien Eindhovenaren maken toch nog gelijk (uitslag: 1-1).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












