
Bekerwedstrijd Fortuna Dames verplaatst
De laatste bekerwedstrijd van de Fortuna Dames in Poule 9 van het Nederlandse bekertoernooi is verplaatst van zondag 25 november naar zaterdag 24 november. Ook het aanvangsuur is gewijzigd. Daar waar oorspronkelijk zou worden gespeeld om 12.00 uur (zondag), wordt nu afgetrapt om 17.30 uur (zaterdag).
In deze laatste wedstrijd neemt Fortuna´s dameselftal het op tegen het Brabantse Prinses Irene. Ondanks dat de dames riant aan kop gaan, heeft Prinses Irene nog een waterkansje op de volgende ronde. Fortuna heeft aan een gelijkspel voldoende om de tussenronde te halen, Prinses Irene moet winnen.
Bron: Jannie Sangers
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












