
Actie “aan ‘m!” levert 507 namen op
De actie “aan ‘m!” heeft 507 deelnemers opgeleverd. Kortom, op het officiele wedstrijdshirt van Fortuna Sittard in het seizoen 12/13 zullen 507 namen prijken. De 507 Fortuna fans telden elk 75 euro neer om (1) hun naam op het shirt te krijgen en (2) in het bezit te komen van zo’n shirt.
Shirtleverancier Masita denkt de shirts ruim voor aanvang van het nieuwe seizoen beschikbaar te hebben, zodat er een groepsfoto gemaakt kan worden met de selectiespelers en de deelnemers aan deze actie.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












