Afgelopen half jaar speelde Lance Duijvestijn op huurbasis voor Fortuna Sittard. Dat deed de middenvelder naar alle tevredenheid, maar vanwege het feit dat hij nog een contract voor drie seizoenen heeft bij Sparta keerde hij terug naar ‘Het Kasteel’.

Ondertussen heeft Sparta voor een eerste keer getraind, maar dat gebeurde zonder Duijvestijn. Ongeveer een jaar geleden was Sparta van mening dat Duijvestijn een speler was die ‘het verschil kan maken aan, aanvallende impulsen en spelintelligentie met zich meebrengt’.

Nu is men een andere mening toegedaan en mag de middenvelder vertrekken. Hij hoeft zich dan ook niet te melden in Spangen en krijgt de ruimte om een andere club te zoeken.


Tegen FC Groningen was Lance Duijvestijn meteen succesvol

Fortuna volgt deze ontwikkelingen op de voet, is zelfs één van de gegadigden om Duijvestijn opnieuw in de armen te sluiten, maar realiseert zich ook dat de club moet opboksen tegen concurrentie uit het buitenland.

Gedurende zijn periode in Sittard-Geleen speelde Duijvestijn 15 competitiewedstrijden waarin hij drie doelpunten scoorde.

Bron: Algemeen Dagblad