
11 of 18 mei: herstart training
De competitie mag dan voorbij zijn, Fortuna wil toch de training hervatten voordat de club het seizoen 19/20 afsluit. Fortuna wil de training hervatten vanaf maandag 11 of 18 mei. Eerst in kleine groepen, later—indien mogelijk—in groepsverband.
Half maart, toen duidelijk werd dat Fortuna voorlopig niet meer zou spelen, besloot de club de selectiespelers de vrije keuze te geven, wat betreft hun verblijfsplaats in de periode zonder voetbal.
Spelers die bij terugkeer eerst nog eens twee weken in quarantaine moeten, gaan maandag 11 mei dus al niet meer halen. Als zij op 18 mei de training willen hervatten, moeten ze uiterlijk maandag 4 mei in Nederland arriveren.
We hebben internet afgespeurd op zoek naar de huidige verblijfplaats van de buitenlandse Fortunezen. Zeker drie buitenlandse spelers zijn in Nederland gebleven (George Cox, Carlos Faya, Lazaros Rota en Alexei Koșelev). Een reeks andere spelers is wel vertrokken naar het thuisland. Zo zit Álex Carbonell in Spanje, Vitalie Damașcan in Chişinău (Moldavië), Grégoire Amiot in Les Herbiers (Frankrijk), Branislav Niňaj in Bratislava (Slowakije), Tesfaldet Tekie in Göteborg (Zweden), Bassala Sambou in Coventry (Engeland), Rasmus Karjalainen in Oluo (Finland), Patrik Raitanen in Ulvila (Finland) en Amadou Ciss in Tambacounda (Senegal).
Voor sommige Fortunezen wordt de terugkeer nog een hele toer.
Bron: 1Limburg
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
1.500 toeschouwers in het Jan Louwers stadion zien Wout Holverda driemaal scoren in een bekerduel tegen EVV Eindhoven (uitslag: 0-5).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













