Spelersbus Fortuna verandert van graftombe in Allerheiligste Datum: 18-06-2001 Medium: Limburgs Dagblad Journalist: Ivo Kok Ivo Kok van het Limburgs Dagblad maakt een typische “Jan Seuren” fout. Graven in het geheugen, maar niet diep genoegen graven! Nieuwe tussenstand: 8-20!! Kok beschrijft hoe snel de stemming in voetbal kan omslaan. Na het debacle in Groningen dwongen de supporters de spelersbus ooit tot stilstand op de auotsnelbaan. Na de winst in Velsen dwongen de supporters de spelersbus weer tot stoppen, maar nu vanwege geheel andere redenen. Aangezien die eerste gebeurtenis toch al weer enige tijd geleden is, was er sprake van een verhoogd “Jan Seuren” risico en ja hoor, we citeren: “Eerder werd de bus bij afslag Born nog uit woede tegengehouden na weer een slechte prestatie van de Fortunezen, nu vormt het vervoermiddel het Allerheiligste; het omhulsel van ware voetbalhelden.” Afslag Born? Hebben wij toen een kwartiertje bij afslag Born gestaan? Nee hoor, dat was afslag Urmond/Sittard! – bekijk het krantenartikel – | terug naar boven | terug naar menu |
About The Author
Related Posts
This Day In History
- 1984 6.000 toeschouwers in de Baandert zien Fortuna Sittard Willem II met 7-0 naar de slachtbank leiden. Het is Fortuna's grootste thuiszege ooit in de eredivisie; Arthur Hoyer scoort driemaal.
- 2014 4.893 toeschouwers in het Offermans Joosten stadion zien Fortuna Sittard met 1-4 verliezen van De Graafschap in de playoffs. Het is de grootste thuisnederlaag in de nacompetitie ooit.
- 2018 11.787 toeschouwers in het Fortuna Sittard stadion zien Fortuna Sittard winnen van Jong PSV, waarmee Fortuna niet alleen de vierde periode wint en de reeks van ongeslagen duels op veertien brengt (een clubrecord), maar ook promotie naar de eredivisie afdwingt (uitslag: 1-0).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.