
Wil Boessen naar FC Oss
Oud Fortuna speler en trainer Wil Boessen heeft een eenjarig contract getekend bij FC Oss. Boessen behaalde als trainer de afgelopen twee seizoenen prima resultaten bij Fortuna (tweemaal play-offs kwalificatie), maar wenste zijn aflopende contract niet te verlengen. Reden: de Fortuna organisatie was niet stabiel genoeg.
Boessen ziet zijn overgang naar FC Oss als een geweldige stap, omdat hij (a) als trainer de provincie Limburg verlaat en (b) in FC Oss een ploeg ziet met veel potentie. Laten we voor Boessen hopen dat het gras bij de buren inderdaad groener is. In Oss zal Boessen werken onder leiding van een andere oud Fortunees: algemeen directeur Mischa Rook.
Bron: FC Oss
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Op Sportpark Harga zitten slechts 1.000 toeschouwers. Die zien Fortuna Sittard een eerstedivisieduel soeverein met 0-3 winnen van SVV. Erwin Cramer, Rob Hutting en Tini Ruys scoren de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









