Naar de inhoud
Nieuws

Weer conflict speler en technische staf

Alweer is het op de training tot een conflict gekomen tussen een speler en een lid van de technische staf. Dit keer was het Koen Garritsen die na een flinke woordenwisseling met Roger Reijners rondjes mocht gaan lopen en zich vervolgens moest melden bij trainer Chris Dekker.
Eerder waren we zelf getuige van het wegsturen van Angelo Simone na een ruzie met Budziak en lazen we in de media dat Lionel Lord enkele maanden geleden disciplinair geschorst was vanwege een gebrek aan instelling. Thomas Daumantas reageerde erg onprofessioneel toen hij uit bij Excelsior niet in mocht vallen, wat ook weer leidde tot een woordenwisseling met de trainer.

We vragen ons af wanneer deze spelers deze felheid eens in het veld gaan tonen. Want vrijwel geen enkele van deze jongens hebben we dit seizoen kunnen betrappen op het spelen van een fatsoenlijke wedstrijd. Hopelijk komt daar de komende maanden verandering in.

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

29 oktober 2022
Sparta Rotterdam3
Fortuna Sittard1
Eredivisie 10.221 toeschouwers Lees het verslag