
‘Van Crooij opnieuw op radar’
In de nasleep van Fortuna’s thuisduel tegen AZ haalde trainer Danny Buijs het al aan: er moeten kwaliteitsspelers bij; in elke linie één. En gezien Fortuna’s financiële situatie zal de club haar pijlen vooralsnog richten op spelers die elders buiten de boot vallen.
Één van die spelers die volgens Omroep Gelderland op de nominatie staat om te verkassen naar Sittard-Geleen is Vito van Crooij. De middenvelder van NEC is in ongenade gevallen in het Goffertstadion en komt nauwelijks meer aan spelen toe.
Van Crooij werd in de voorbereiding op het huidige seizoen ook al genoemd als mogelijke versterking voor Fortuna’s middenveld, maar aangezien Van Crooij aan het seizoen begon als basisspeler, was er voor Van Crooij geen reden om andere lucht op te snuiven. Maar eind september veranderde Van Crooijs situatie drastisch en speelde sindsdien nog maar sporadisch mee.
De transfermarkt opent pas op vrijdag 2 januari en sluit maandag 2 februari 2026 om 23:59, dus op korte termijn valt er nog geen witte rook te verwachten.
Bron: Omroep Gelderland
Over de auteur
Michel. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Fortuna-supporters zijn niet welkom bij de eredivisiederby tussen Roda JC en Fortuna Sittard (uitslag: 1-0). Het onder andere stelen van de middenstip de week voor de derby is hiervoor de aanleiding.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









