
Transfer Van Dieren van de baan
De recent aangekondigde transfer van oud-Fortunees René van Dieren van Excelsior Rotterdam naar de Belgische eersteklasser Cercle Brugge gaat niet door.
De Kralingers beweerden dat Van Dieren zijn woord voor drie jaar had gegeven aan de club, maar de speler ontkende dit ten stelligste. Desondanks is bekend geworden dat Van Dieren bij Excelsior zal blijven.
De kwestie is vooral voor Cercle Brugge vervelend, want de Belgen wilden de middenvelder graag vastleggen.
Het is niet bekend hoe lang Van Dieren bij zijn huidige club zal bijtekenen.
Bron: Sport- / Voetbalmagazine / Excelsior Rotterdam Fan Club
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
Fortuna Sittard neemt Ronald Hamming over van FC Groningen en betaalt een transfersom van 200.000 gulden voor de spits. Dat bleek een prima investering, want in de negen seizoenen die Hamming voor Fortuna zal spelen, scoort 135 doelpunten.
1.150 toeschouwers aan de Krommedijk zien FC Dordrecht met 6-1 winnen van Fortuna Sittard. Fortuna is het slotlicht van het betaalde voetbal en zal die positie ook niet meer weten te verlaten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













